Administruję strony internetowe

01
Usługi

Administruje strony internetowe.

Oferuję profesjonalne wsparcie techniczne dla firm. Wykonuję prace związane z poprawnym działaniem stron internetowych i wiele więcej!

  • Rozbudowa strony

    Wykonuję prace związane z rozbudową Twojej strony. Wprowadzę nowe funkcje, treści lub odświeżę design.

  • Bezpieczeństwo

    Bezpieczeństwo jest istotne, szczególnie dla stron o charakterze biznesowym. W ramach naszych usług podwyższymy poziom bezpieczeństwa na stronie, dokonam niezbędnych aktualizacji, stworzę kopię zapasową na wypadek dużej awarii oraz będę ją stale monitorować tak by działała sprawnie.

  • Helpdesk

    Jestem gotowy odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania odnośnie strony. Przedstawię raporty odnośnie jej działania, tego, czego szukają użytkownicy, pomogę wyciągnąć wnioski, a także wdrożyć odpowiednie rozwiązania. Sprawnie naprawię każdy błąd na stronie, a także w razie jakiejkolwiek awarii przywrócę jej działanie.

02
Administracja

Administracja stroną internetową obejmuje techniczne prace związane z rozbudową stron, wprowadzaniem nowych treści, bezpieczeństwem, aktualizacjami oraz tworzeniem kopii zapasowych.

Administracja stronami internetowymi.

Do moich działań należą:

Mogę stworzyć nowe funkcjonalności na Twoją stronę lub nowe grafiki.

Zajmę się dodawaniem nowych treści, podstron lub ich aktualizacją.

Certyfikat SSL jest niezbędnym elementem każdej strony. Zadbam o to by strona była w niego wyposażona, co zwiększy bezpieczeństwo użytkowników którzy odwiedzają nasz serwis.

Każda strona może się nam “wysypać” i nie znamy dnia i godziny. Na taki wypadek należy tworzyć regularnie kopie zapasowe by po poważnej awarii postawić stronę w jak najkrótszym czasie.

Podczas naszej współpracy, chętnie będę sugerował i doradzał pewne rozwiązania z zakresu stron internetowych i ich prowadzenia.

03
Koszty

Cennik Administracji stroną internetową

Cennik administracji stroną internetową ustalam indywidualnie po rozmowie z klientem, biorąc pod uwagę zakres działań do wykonania.
Masz pytania? Zapraszam do kontaktu.