Projektuję responsywne strony internetowe oparte o WordPress.

01
WordPress

Prosty CMS

WordPress to proste oprogramowanie, które pozwoli Ci zarządzać każdym elementem Twojej strony w prosty i intuicyjny sposób, bez znajomości programowanie czy nawet bez znajomości tworzenia stron internetowych. Oferuję kompleksowe tworzenie stron www, od prostych wizytówek do bardziej zaawansowanych stron, opartych o system zarządzania treścią CMS zwany WordPress. Mogę również zająć się modernizacją istniejącej już strony lub stworzyć dla Ciebie projekt.

02
Czy to dla mnie?

Dlaczego WordPress?

Zastanawiasz się, dlaczego tak wielu użytkowników tworzy strony internetowe, używając tego narzędzia? WordPress daje nam ogromne możliwości rozwoju naszej strony, popularność platformy czy też ciągłe aktualizacje, pozwalają temu CMS-owi nadążyć za ciągłym rozwojem technologicznym. Dodatkowo strony oparte o WordPress dobrze się pozycjonują, a to za sprawą dobrego zaplecza SEO przygotowanego dla WordPress.

03
Webdesign

Proces tworzenia stron internetowych

 • Zbieranie informacji

  Zadaję wiele pytań, badam potrzeby moich klientów, słucham ich propozycji. Może masz wizję, jak chciałbyś, aby strona wyglądała? Do jakiej grupy odbiorców strona jest skierowana? Jakie funkcję chciałbyś, aby były zawarte na stronie? Dzięki tym i wielu innym pytaniom tworzymy plan działania, unikając na dalszych etapach niejasności.

 • Projekt

  Na bazie zebranych informacji, projektuję stronę pod kątem wizualnym, estetycznym, przyjaznym dla użytkownika jak i również dostosowaną do wymagań pozycjonowania dla wyszukiwarki Google.

 • Kodowanie

  Na tym etapie powstaje nasz serwis www. Biorę w ręce projekt stworzony wcześniej i pompujemy w niego życie, używając najnowszych rozwiązań i technologii, między innymi WordPress, a za pomocą języków programowania takich jak: PHP, HTML, JavaScript oraz CSS zmieniamy projekt w rzeczywistą stronę internetową lub sklep internetowy.

 • Testy

  Po stworzeniu strony lub sklepu przychodzi czas na testy. Testuję strony pod kątem poprawności działania, funkcjonalności oraz wydajności. Dzięki testom masz pewność, że otrzymasz w pełni sprawny i gotowy na przyjęcie pierwszych odwiedzających produkt.

 • Wdrażanie

  Jeśli strona przeszłą pomyślnie testy, przesyłam ją na serwer docelowy klienta. Tam też przechodzi ostatnie testy wdrożeniowe, które mają na celu uzyskanie informacji czy wszystkie pliki zostały prawidłowo przesłane. W tym momencie możemy cieszyć się naszą stroną i czekać na pierwszych odwiedzających.

 • Administracja

  To opcjonalny etap dla każdego mojego klienta. Świadczę usługi administracji i konserwacji stron internetowych i sklepów. Zajmuję się administracją, czyli wprowadzeniem ewentualnych zmian czy też dodawaniem podstron, bezpieczeństwem witryny, zmianami funkcjonalności lub wyglądu strony.

04
Koszty

Ceny stron internetowych

Ceny stron internetowych ustalam indywidualnie w zależności od złożoności projektu. Napisz do mnie w sprawie bezpłatnej wyceny.

05
Portfolio

Projekty i współprace

Nie tylko tworzę strony internetowe, ale również wspomagam firmy pod kątem IT.

06
Hosting i domena

DHosting!

Jeden z najlepszych hostingów w Polsce!

Współpracuje z DHostingiem, dzięki czemu dla swoich klientów mam 5% rabatu na zakup!

Dhosting to jeden z najlepszych hostingów w Polsce. Osobiście korzystam z niego od początku mojej działalności i nigdy nie miałem z nim problemu.

Elastyczny Web Hosting to autorska, w pełni zaprojektowana usługa, która łączy w sobie zalety hostingu współdzielonego, serwera dedykowanego i chmury obliczeniowej.

Wysokie parametry gwarantowane (1 GHz CPU, 2 GB RAM oraz 50 GB NVMe) skalują się do aktualnego zapotrzebowania Twojej strony. Dzięki temu, niezależnie od tego, ile osób ją odwiedzi – cały czas pozostaje aktywna. To wyróżnienie dhosting na tle konkurencji, której limity bezpieczeństwa znajdują się na skrajnie niskim poziomie, co często prowadzi do wyłączania się stron bez jakiegokolwiek ostrzeżenia.

Skalowanie powszechnie kojarzy się z chmurą obliczeniową, która do pełnej obsługi wymaga wiedzy technicznej. Tak było, jest i będzie. Z obsługą Elastycznego Web Hostingu natomiast, nie bójmy się tego powiedzieć, poradzi sobie każdy.

Kliknij w baner, jeśli jesteś zainteresowany zakupem domeny i serwera i skorzystaj z 5% rabatu!