Fotografia
z drona

01
Z lotu ptaka

Profesjonalne zdjęcia i filmy za pomocą drona.

Świadczę usługi z zakresu profesjonalnych zdjęć i filmów za pomocą bezzałogowych statków powietrznych na terenie województwa Opolskiego, Dolnośląskiego i Śląskiego.

02
LetkieLoty

Wynajem operatora z dronem.

Wykonuję profesjonalne zdjęcia i filmy z lotu ptaka, w wysokiej jakości i rozdzielczości. Zdjęcia z lotu ptaka można wykorzystać do promocji marki, w branży budowlanej czy też uwiecznić na nich ciekawe ujęcia z naszego wesela.
Jest to fantastyczna opcja dla każdego kto szuka nieszablonowych kadrów, wymagających zdjęć, czy dynamicznych filmów promujących firmę.

03
Usługi

Usługi dronem.

Zdjęcia z lotu ptaka.

Wykonuję zdjęcia z drona w wysokiej rozdzielczości dla firm i klientów indywidualnych. Mogą to być zdjęcia obiektów, działek do mapek lub innych rzeczy. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i to co chcesz aby było sfotografowane.

Filmowanie za pomocą drona.

Film z wesela z lotu ptaka? Film promocyjny firmy? Inne potrzeby? Nie ma problemu. Wysokiej jakości filmy dronem nagrywane w rozdzielczości 4K spełnią wymagania każdego klienta. Nagram film, oraz profesjonalnie go zmontuję byś mógł go wrzucić na YouTube lub pokazywać swoim klientom albo znajomym.

04
Realizacja

Szybka realizacja zlecenia za pomocą drona.

Posiadam stosowne uprawnienia do pilotowania bezzałogowych statków powietrznych, dzięki czemu nie potrzebuje stosownych zezwoleń na loty dronem, przyśpiesza to czas realizacji zlecenia, ogranicza nas tak naprawdę mój czas i państwa czas.

05
Zdjęcia i filmy

Kilka ujęć z drona.

06
Koszty

Cennik lotów dronem.

Skontaktuj się ze mną jeśli masz pytania lub po indywidualną wycenę!