Pozycjonuję strony internetowe i sklepy oraz zajmuję się marketingiem w internecie.

01
Google

Pozycjonowanie stron internetowych

Każdy z nas chciałby, aby to nasza strona wyświetlała się w Google na pierwszym miejscu. Zwiększa to prawdopodobieństwo wejścia potencjalnego klienta na naszą stronę a co za tym idzie większy ruch na stronie to większa sprzedaż.

02
SEO

Czym jest Pozycjonowanie SEO?

SEO - Search Engine Optimization
SEO to proces poprawiający ilość ruchu pochodzącego z wyszukiwarek Google. Jest to proces długofalowy, efekty będą zauważalne dopiero po kilku tygodniach lub nawet miesiącach. Media społecznościowe również są elementem niezbędnym dla pozycjonowania. Pomagają nam w promocji firm w internecie, ułatwiają również kontakt z klientem. Ponad połowa Polaków korzysta z Facebooka, daje nam to potężne narzędzie do promowania naszej marki. SEO jest najbardziej efektywnym kanałem marketingu w internecie.

03
Po co?

Dlaczego pozycjonowanie stron internetowych jest takie ważne?

Po za większym ruchem i wiadomymi korzyściami finansowymi, pozycjonowanie przynosi nam dodatkowe korzyści z których tak naprawdę nie zdajemy sobie sprawy. Nazywam je korzyściami psychologicznymi. Dlaczego? Korzystasz z wyszukiwarki Google, wpisujesz coś i wyskakuje magiczna lista, widzisz firmy, przeglądasz, wpisujesz podobną frazę kluczową, znów te same firmy na szczycie listy, w głowie rodzi Ci się, że te firmy muszą być dobre w tym czego szukasz. Wysoka pozycja w wyszukiwarce danej firmy utrwala ją w świadomości odbiorcy - odbiorca tą firmę zapamiętuję, istnieję duża szansa że nawet jeśli sam nie skorzystał z usług będzie polecał ją znajomym. Daję nam to ogromną przewagę nad konkurencją. Co więcej pozycjonowanie naturalnie zwiększa ruch w naszej witrynie - większy ruch to więcej opinii, więcej osób lubiących nasz funpage na Facebooku, więcej zapytań o oferty - a co za tym idzie nasza firma staje się coraz bardziej rozpoznawalna w internecie, a to prowadzi do pozyskania kolejnych klientów.

04
IKTEL a SEO

Co robie?

Moje działania mają doprowadzić do tego, że Twoja strona będzie pojawiać się wysoko w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie SEO jest najważniejszym i nieodzownym elementem każdej strony internetowej.

W ramach współpracy wykonuję:

 • Opracowuje strategię pozycjonowania
 • Przeprowadzam analizę fraz kluczowych
 • Tworzę przyjazne adresy URL
 • Tworzę pliki robots.txt i sitemap.xml
 • Eliminuje duplikację treści
 • Dbam o prawidłową indeksację strony internetowej
 • Dbam o właściwe nazwy i opisy zdjęć
 • Przyśpieszam stronę internetową
 • Eliminuje błędy z GSC
 • Wprowadzam właściwą strukturę nagłówków H1, H2, H3
 • Rozbudowuję treści na stronie z uwzględnieniem słów kluczowych
05
Google ADS i Facebook ADS

Marketing Internetowy.

Działania marketingowe są również formą zwiększająca ruch w naszej witrynie oraz jej widoczność. Jestem w stanie stworzyć skuteczne kampanie reklamowe korzystając z takich narzędzi jak Google Ads lub Facebook Ads, które przyciągną nowych potencjalnych klientów na Twoją stronę.

Bardzo skuteczną metodą jest połączenie pozycjonowania wraz z marketingiem.

06
Cennik

Jaki jest koszt pozycjonowania?

Cennik pozycjonowania jest bardzo elastyczny. W zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać lub ile pracy należy włożyć, ceny oscylują od 100 zł za 1h optymalizacji strony do ponad 4500+ za złożone działania nad stroną.

Dodatkowo w razie wyboru marketingu internetowego należy doliczyć miesięczny budżet na reklamę minimum 1000 zł.

Wszystko ustalam w drodzę rozmowy z klientem, więc jeśli masz pytania zapraszam do kontaktu!