Media społecznościowe.

01
Facebook, Instagram.

Social Media

Media społecznościowe to potężne narzędzie do promowania i utrzymywania relacji z klientami.
Szacuje się, że aktywnych użytkowników w mediach społecznościowych jest około 3,5 mld. Sprawia to, że Social Media są najszybszym sposobem na pozyskiwanie nowych klientów.
Jest to niezbędne narzędzie do utrzymywania relacji z klientami z którymi możemy wchodzić w interakcje, podrzucać im nowości oraz promocje i wiele więcej!

02
Facebook

Korzyści z używania Facebook'a

Myślę, że większość z nas miała styczność z jakąś strona na Facebooku lub nawet taką stronę prowadziła. Strona pozwala na budowanie dużej społeczności, klientów lub grup związanych z danym tematem. Obserwuje się strony lub grupy na Facebooku mające wielotysięczne społeczności. Jest to idealne miejsce do promowania naszej firmy, marki, produktu, usług, do nawiązywania relacji z klientami i jeśli robimy to w odpowiedni sposób może nam to przynieść ogromne korzyści. Dodatkowo fanpage pozwala naszym klientom dodawać opinie na temat naszej firmy, jeśli klienci są z nas zadowoleni dodadzą pozytywną opinie a nowi klienci czytający je chętniej skorzystają z naszych usług. Strona na Facebooku również jest w stanie pomóc nam w pozycjonowaniu naszej strony internetowej. Jak widać jest to wspaniałe narzędzie do promocji naszej firmy.

03
Instagram

Wrzucanie zdjęć

Instagram podobnie jak Facebook jest ciekawym narzędziem promującym nasze usługi. Możemy użyć go np. do pokazywania naszym klientom jak to wszystko działa od kuchni, ale również tak samo jak na FB możemy promować tam nasze produkty czy usługi. Instagram tworzy spójną całość razem z naszą strona internetową oraz stroną na Facebooku.
W promocji na Instagramie pomagają nam oferowane przez aplikacje opcje edycji mediów, proste i intuicyjne. Narzędzia te są w stanie spotęgować efekty wizualne i mocniej przyciągnąć klienta. Dodatkowo Instagram zapoczątkował tzw. hashtagi, dzięki nim jesteś w stanie dotrzeć do klienta który zainteresowany jest Twoją ofertą. Użytkownicy Instagrama są w stanie przeglądać go po przez dany hashtag, co pozwala im natrafić na Twoje zdjęcia.

04
Media społecznościowe

Pomoc w wykorzystaniu potencjału

Zajmuję się prowadzeniem social mediów takich jak Facebook czy Instagram.
Media społecznościowe są idealną opcją do nawiązywanie bliższych relacji ze swoimi klientami, maja również ogromny potencjał na promowanie naszej firmy na szerszą skale.
Wiem jak prowadzić Media społecznościowe, tak by wyciągnąć z nich pełen potencjał. Chętnie pomogę Twojej firmie wykorzystać tą płaszczyznę promocji i reklamy, by zwiększyć zyski i korzyści płynące z tych platform.

05
Koszty

Cennik usługi prowadzenia mediów społecznościowych

Skontaktuj się ze mną jeśli masz pytania lub po indywidualną wycenę!